“Минем яраткан әбием” дип аталган рәсем ясау чарасы. Дәүләт казна учреждениясенең Питрәч муниципаль районындагы “Балалар һәм яшүсмерләр өчен “Шатлык” социаль приюты".

2018 елның 6 октябре, шимбә

Өлкәннәр көне уңаеннан Питрәч районының “Шатлык” балалар йортында “Минем яраткан әбием” дип аталган  рәсем ясау чарасы булды. Бу  чараны өештыручы. Максаты  тәрбияче Бочкарева И. Ю.  Чараның максаты яшь буенда олы буенга карата хөрмәт уету иде. Чарадан  соң стена газетасы чыгарылды. Газетаның исемен “Әбием һәм мин - иң якын дуслар” дип атадылар. Иҗади эшне башкаруда Алина Садыкова һәм Җәннәт Ашурова да коткашты. Үткәрелгән чарада барлык катнашучылар да канәгать калдылар.

Автор: Дәүләт казна учреждениясенең Питрәч муниципаль районындагы “Балалар һәм яшүсмерләр өчен “Шатлык” социаль приюты".

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: