"Яшәргә ничек барысы да" клубы кысаларында чираттагы дәрес

17 декабрь, Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының Лаеш муниципаль районындагы «Золотая осень"«халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге» дәүләт автоном социаль хезмәт күрсәтү учреждениесе базасында, гаиләгә һәм балаларга социаль ярдәм бүлекчәсе белгечләре, социаль эш буенча белгечләр, «Жить как все» клубы кысаларында, балигъ булмаган нар,  социаль хезмәт алучылар белән чираттагы дәрес үткәрделәр. Тиздән Яңа ел җитәчәк. Яңа ел-барлык кешеләр, балалар һәм өлкәннәр өчен иң яраткан бәйрәм, мөгаен. Балалар өчен бу могҗиза, Кыш Бабай, Кар кызы барлыкка килү, бүләкләр алу, яңа ел тамашалары. Бүген дә балалар Кыш бабайның портретын ясауда үзләренең иҗади сәләтләрен күрсәттеләр. Аларга бигрәк тә кояз - сакал  ябыштыру ошады, чөнки ул күләмле килеп чыкты, хэм чып чын Кыш бабайга охшап калды.

Соңгы яңарту: 2020 елның 22 декабре, 08:13

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: