Минем елларым - минем байлыгым

2018 елның 19 сентябре, чәршәмбе

14 сентябрьдә Алексеевск муниципаль районында өлкәннәр һәм инвалидлар өчен интернат-йортларда социаль хезмәтләр алучылар арасында «Минем елларым-минем байлыгым» Республика конкурс-фестиваленең зона этабы булып узды.

Район мәдәният йортында төрле номинацияләрдә үзләренең матур иҗади номерлары белән Татарстанның 8 районы-Алексеевск, Әлки, Аксубай интернат-йортлары вәкилләре чыгыш ясады. Чистай, Нурлат, Спас, Чирмешән һәм Чистай районнары

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының «Федоровский картлар һәм инвалидлар интернат-йорты» дәүләт автоном учреждениесе вәкилләре социаль хезмәтләр алучылар Альберт Мөхәммәтшин, Касим Шакиров, культорганизатор Лилия Лукина һәм фельдшер Лилия Шаһиева «хореография» номинациясендә чыгыш ясадылар һәм 2018 елның 28 сентябрендә Казан шәһәрендә узачак финалга уздылар.

Конкурсантларыбызны котлыйбыз һәм аларга иҗади уңышлар телибез!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: