“Питрәч муниципаль райрны “Шатлык” приты тәрбияләнүчеләре “Терроризм һәм экстремизмны” кисәтү буенча акция үткәрә”. Дәүләт казна учреждениясенең Питрәч муниципаль районындагы “Балалар һәм яшүсмерләр өчен “Шатлык” социаль приюты”.

2018 елның 12 сентябре, чәршәмбе

Айлыкны үткәрү кысаларында “Экстремизмга -юк” кисәтү чарасында 10 нчы сентябрьдә бәләкәй төркем тәрбиячесе Карнаухова Е.С. җитәкчелегендә, балалар “Безнең белән бул!”, “Без экстремизмга каршы”, “Чиста күк йөзе” дигән белешмәлекләр таратты. Акциянең максаты: халыкта төрле террористик, экстремистик идеологияләргә карата тискәре канаш   һәм нәфрәт булдыру.

Автор: Дәүләт казна учреждениясенең Питрәч муниципаль районындагы “Балалар һәм яшүсмерләр өчен “Шатлык” социаль приюты”.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: